Επισκευή κρυστάλλινων πολυελαίων από το εξειδικευμένο συνεργείο της εταιρείας εκκλησιαστικών ειδών Ευαγγελίδης Δ. Ηλίας. Μπορούμε να επαναφέρουμε τους παλαιούς πολυελαίους του Ιερού Ναού σας, στην πρώτερη, ή ακόμη και σε καλύτερη κατάσταση, δίντοντας λύση στο πρόβλημά σας. Από τις πολλές εργασίες που κάνουμε αναφέρουμε τις πιό σημαντικές. Αντικατάσταση ντουί και καλωδίων, επισκευή ή αντικατάσταση σπασμένων εξαρτημάτων γυάλινων, κρυστάλλινων ή μεταλλικών, επαργύρωση ή επιχρύσωση των μεταλλικών στοιχείων, αντικατάσταση των παλαιών λαμπτήρων σε καινούργιους οικονομικής κατανάλωσης και τέλος ο καθαρισμός των πολυελαίων.
Elias Evagelidis
Ο Ηλίας Ευαγγελίδης, διευθυντής της εταιρείας εκκλησιαστικών ειδών Ευαγγελίδης Δ. Ηλίας, έχει αφιερώσει τη ζωή του στην παροχή υψηλής ποιότητας εκκλησιαστικών, ξυλόγλυπτων και ιερατικών ειδών. Με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον τομέα, έχει καταφέρει να εδραιώσει την εταιρεία ως κορυφαίο προμηθευτή στην παγκόσμια αγορά. Υπό την καθοδήγηση του, η εταιρεία μας παρέχει τον πλήρη εξοπλισμό ενός Ιερού Ναού ή Μοναστηριού, διασφαλίζοντας την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών.